Podsumowania nie będzie

DCIM100GOPROG0160886.

Prawie wszystkie trenujące osoby które znam, robią skrupulatny „rachunek sumienia”. Mowa oczywiście o podsumowaniu sezonu treningowo – startowego. Jest to oczywiście bardzo pomocne i daje wiele wskazówek co do przyszłego sezonu. Ale czy jest konieczne? Hm…

DCIM100GOPROGOPR0521.

Ponieważ mój miniony rok, pomimo tego że był moim życiowym pod względem uzyskanych rezultatów, był także moim największym startowym niedosytem. Dlatego też, zdecydowałam że nie będę go reasumować. Jest dobrze tak jak jest, zawsze może być gorzej. Było kilka nowych pozytywnych zmian, było także kilka niepokojących stagnacji. Były zmiany, jak to w życiu bywa. Byłam raz na wozie i szczerzyłam zęby. Byłam także pod wozem, z kapiącym nosem. Chciałam rzucać to wszystko, sprzedać sprzęt i żyć jak 90% naszego nieszczęśliwego społeczeństwa. Ale coś było i jest na rzeczy. Moja droga choć kręta, wiedzie w dobrym, prosportowym kierunku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mamy połowę października, a ja jestem w fazie rozruchu. Szykuję organizm na obciążenia które lada moment nadejdą! Najważniejsze że mam cel. Cel którego w tym sezonie zabrakło. Wiem, że mam jeszcze spore rezerwy, ilościowe i jakościowe. To mnie oczywiście cieszy i motywuje. Ale co jest w tym wszystkim najważniejsze?!

ŻEBY ROBIĆ TO CO SIĘ KOCHA!!! 😉

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Dodaj komentarz